Author: b***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: just what i needed for my hair
Color: Light Grey
Size: one-size
Price: £2.50
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 9.3 in |
| Width | 1.8 in |
| Height | 1.8 in |
| SKU | sb2203041808253153 |
Author: b***e
Date:
Review: just what i needed for my hair
Color: Light Grey
Size: one-size
Author: l***s
Date:
Review: Great item as described
Color: Green
Size: one-size
Author: P***i
Date:
Review: This is awesome. It is very strong. It doesn’t get stuck in my hair. It’s does it’s job very well. I do recommend this.
Color: Pink
Size: one-size
Author: b***r
Date:
Review: Absolutely in love!!
Color: Green
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.